BestwinaBielsko-BiałaBuczkowiceCzechowice-DziedziceJasienicaJaworzeKozyPorąbkaSzczyrkWilamowiceWilkowice
Strona główna

informacje

Spotkanie z Andrzejem Rzeplińskim

Komitet Obrony Demokracji organizuję spotkanie z prof. Andrzejem Rzeplińskim, byłym prezesem Trybunału Konstytucyjnego, który przyjedzie do Bielska-Białej z wykładem „Rzeczpospolita samorządna w Konstytucji RP”. 

Spotkanie odbędzie się w ramach cyklu Akademia Demokracji, w auli Towarzystwa Szkolnego im. M. Reja w sobotę, 24.02 o godz. 18:00. Wstęp wolny. Po spotkaniu będzie okazja do dyskusji z udziałem profesora.

Dzień wczesniej Rzepliński wygłosi wykład w jednym z hoteli w Katowicach. Tematem wykładu będzie "Rzeczpospolita Polska jako państwo demokratyczne".dodano: 2018-02-14 | autor: Region
 
 
samuraj Mifune
@SZOGUN.Jestem pewien,że ta odkrywcza myśl pojawiła się po tym,jak z twoją szyją zetknęła się samurajska katana.
2018-02-20
 
SZOGUN
Będzie zabawa z Profesorem gratuluję PO MYSŁU i Umysłu zapraszając tego PO sororożca...
2018-02-19
 
sąsiad
@Adam. Za to ty w stanie w pomroczności jasnej walisz w klawiaturę jak bęben,podwójnie.Wydaliłeś akurat tutaj swoją bździnę,bo ci się nie chciało wyjść za stodołę. Co ci kierpce pospadały ? Kup se sznurowane !!!
2018-02-19
 
Adam
kolejny umoczony z POpaprańcami przyjezdza ofiarę z siebie zrobić bo Polacy przejżeli na oczy i od koryta takich zaczynają odganiać.Brawo Polacy.
2018-02-19
 
DNA
@Nikodem Bardziej ty zatruwasz powietrze na Podbeskidziu i z takim trucicielem też tutaj muszę żyć.!!
2018-02-16
 
Nikodem
spotkanie z gatunku "gorzkie żale" i "odcięto mnie od koryta" :D zatruwa powietrze na Podbeskidziu jedynie
2018-02-16
 
dyplom 1969
Nie z takimi idiotami miał profesor do czynienia."Gdyby idiota wiedział, że jest idiotą, to automatycznie przestałby być idiotą" mówił Stefan Kisielewski i miał rację.
2018-02-16
 
Student
Będzie Rajmund będzie zabawa Pan Profesor będzie zadowolony
2018-02-16
 
visus
@pan majster.Zwłaszcza przeniesione głosowanie w Sali Kolumnowej bez dopuszczenia do głosowania opozycji.Klupnij się tym kamieniem w swój pusty arbuz !!!Możemy rozmawiać jak wróci praworządność z przestrzeganiem konstytucji.
2018-02-16
 
pan majster
visus-oficjalny protokół z obrad Sejmu jest dla ciebie durnym kawałkiem z reżimowych portali.... Dlaczego rzucałeś kamieniami na szkołę?
2018-02-15
 
visus
@John.Nie mam żadnego problemu , bo ten karakan z Ciemnogrodzkiej już wpada w panikę.Ostatnie jego wypowiedzi dają nam nie idiotom pisiarskim nadzieję : "Wierzymy w sondaże, a one są nieprawdziwe. Są dla nas zbyt dobre, żeby były prawdziwe. Weźmy to pod uwagę"- miał wg "Faktu" powiedzieć Jarosław Kaczyński podczas spotkania na Nowogrodzkiej. Dziennik pisze, że prezes PiS miał mówić także o "początku rozbioru od środka". "Fakt" cytuje również innego polityka partii rządzącej, który twierdzi, że część jego partyjnych kolegów uznała już, że wybory samorządowe w Warszawie ma "w kieszeni" i już dzieli stołki w miejskich spółkach i magistracie. "Rzadko się zdarza, by najwyższe sondaże potwierdzały się w wyborach, najczęściej potwierdzają się te średnie"-stwierdził wówczas Kaczyński.No,a na koniec ,niejaka Miss prostactwa pisiarskiego, radna wojewódzka pisiarzy niejaka Monika Socha rzekła w Katowicach opuszczając klub PiS jako druga już osoba "Dobra zmiana to zakłamanie i pic na wodę " Jak tu nie otwierać bąbelków czytając takie dobre wieści. Na pohybel pisdziarstwu !!Jest czwartek i tak miły, bez pisuardowskich życzeń.
2018-02-15
 
John
to mamy problem bo ja nie chcę żyć w państwie rządzonych przez jełopów i takich jełopów jak ty, ale mamy demokrację i dla tego decyduje większość, a że większość obywateli jest normalna to mogę spać spokojnie, to że mniejszość a w nim ty chce zaburzyć ład i porządek demokratyczny to już patologia, ale na patologię też są sposoby. Miłego czwartku życzę :)
2018-02-15
 
visus
@John.Nie chcę znów żyć w państwie rządzonym przez partyjnych jełopów i takich jełopów jak ty ich popierających. Chcę żyć w państwie praworządnym tj. takim, gdzie; 1. władza nie łamie KONSTYTUCJI tylko ją przestrzega i chroni 2.Trójpodział władzy jest gwarantowany 3.Media publiczne nie są upartyjnione 4.Demokracja jest poszanowaniem praw mniejszości a nie bolszewicką machiną do przegłosowywania niszczycielskich ustaw 5. Przywilejem społecznym jest pluralizm i rozdział kościoła od państwa 6.Wybieralna demokratycznie władza dba o pomyślność obywateli (a nie składa się wyłącznie z jełopów o mentalności partyjnych aparatczyków)
2018-02-15
 
John
durniem byłem jak popierałem takich jak Rzepiński, Komorowski, Tusk, ale kiedyś trzeba zmądrzeć i zdjąć klapki z oczu, lepiej późno niż wcale...
2018-02-15
 
visus
@John. Oczywiście,lepiej nie iść i pozostawać całe życie takim durniem jak John.Zła historia Polski jest aktualnie pisana przez nowy reżim któremu przyklaskujesz.
2018-02-15
 
John
nie warto iść, o takich ludziach powinno się jak najszybciej zapomnieć, to zła historia Polski...
2018-02-15
 
visus
@pan majster. Te durne kawałki z reżimowych portali to posuwaj takim idiotom jak sam jesteś.Znów palancie zmieniłeś kolejnego nicka,ale to ci nie pomoże bo nick nic nie zmieni w twojej od urodzenia durnocie !!!Boli was tylko jedno,że nie możecie pisiarczycy przeciwstawić z was kogoś inteligentnego,bo tacy z wami nic nie chcą mieć do czynienia.Została z wami tylko polska durnota i polski cham.
2018-02-15
 
xxy
Rzeplinski ma swoją godność i już kilku pętakom pokroju Kamila i innym pętakom pokazał gdzie raki zimują
2018-02-15
 
Rajmund
Potwierdzam obecność
2018-02-15
 
Czytelnik
Idę na to spotkanie i zrobię tam pokaz ,jak można takich ludzi zapraszać to będzie ciekawa dyskusja.
2018-02-14
1 2 Nastpne

   
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej. OK
Strona wygenerowana w 0.103 sek.