BestwinaBielsko-BiałaBuczkowiceCzechowice-DziedziceJasienicaJaworzeKozyPorąbkaSzczyrkWilamowiceWilkowice
Strona główna

informacje

Drzewko za surowce

W dniach 29-30 marca 2014 r.  w Bielsku-Białej na terenie Centrum Handlowego Sarni Stok odbędzie się wiosenna akcja Drzewko za surowce, którą cyklicznie od 2007 r. organizuje Fundacja Ekologiczna Arka.

Tradycyjnie za każde 10 kg makulatury, 20 butelek PET, szklanych albo puszek aluminiowych, mieszkańcy Bielska-Białej i okolic otrzymują sadzonkę drzewka, kwiatki lub jeden z wielu upominków. W tym roku będzie można również oddać elektrośmieci.

Sadzonki są ufundowane przez stałego partnera akcji - Regionalną Dyrekcję Lasów Państwowych w Katowicach, upominki przez zaprzyjaźnione firmy oraz przez instytucje kulturalne z Bielska-Białej.

Akcja jest Offsetem ogólnopolskiej kampanii „Listy dla Ziemi - czyste powietrze zdrowy człowiek” współfinansowanej przez NFOŚiGW w Warszawie, WFOŚiGW w Katowicach, Fundację PGNiG SA im. Ignacego Łukasiewicza.

Zbiórka surowców odbędzie się w sobotę w godz. 9.00 do 17.00, natomiast w niedzielę od godz.10.00 do 17.00 na górnym parkingu. W środku CH Sarni Stok w godz. 11.00-17.00 przez cały ostatni weekend marca odbywać się będą ekologiczne warsztaty dla całych rodzin.dodano: 2014-03-27 | autor: Region
 

   
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej. OK
Strona wygenerowana w 0.091 sek.