BestwinaBielsko-BiałaBuczkowiceCzechowice-DziedziceJasienicaJaworzeKozyPorąbkaSzczyrkWilamowiceWilkowice
Strona główna

informacje

Wystawa klocków Lego

W bielskiej Galerii Sfera I, przy ulicy Mostowej 2 od dnia 25 października będzie można podziwiać największą w Polsce interaktywną wystawę budowli z klocków Lego. Milion klocków w jednym miejscu.

Na drugim pietrze Galerii Sfera pojawią się różnorakie budowle, składające się z miliona klocków Lego. Wśród ekspozycji znajdą się m.in.:

Lego City: ogromne miasteczko z klocków, a w nim lotnisko, dworzec kolejowy, posterunki policji, remiza strażacka, boisko piłkarskie i wiele innych lego City.

Lego Galaxy Squard: kosmiczny krajobraz bitwy pojazdów międzygalaktycznych Lego Galaxy Squard.

Lego Lord of the Rings: fantastyczny świat hobbitów i mityczna kraina z Władcy Pierścieni hobbit, The Lord of Rings.

Lego Star Wars: dawno, dawno temu w odległej galaktyce... czyli najwspanialsze pojazdy, rekonstrukcje znanych scen i niezapomniani bohaterowie z Gwiezdnych Wojen Star Wars.

Lego Technic: technologia w świecie "4 kółek" i nie tylko - pojazdy wprowadzające w zdumienie nie tylko dzieci, ale również dorosłych. Dźwigi, auta terenowe, wyścigowe, helikoptery, maszyny budowlane - wszystko z silnikami, przekładniami itp. jak w prawdziwym świecie. Ekspozycja poparta filmami.

Godziny otwarcia wystawy/cennik:

Poniedziałek-Piątek:
9.00-14.00: 9zł/osoba
14.00-20.00: 12zł/osoba
20.00-21.00: 8zł/osoba

Sobota-Niedziela
10.00-20.00: 12zł/osoba

zdjęcie: Legododano: 2013-10-22 | autor: Region
 

   
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej. OK
Strona wygenerowana w 0.104 sek.