BestwinaBielsko-BiałaBuczkowiceCzechowice-DziedziceJasienicaJaworzeKozyPorąbkaSzczyrkWilamowiceWilkowice
Strona główna

informacje

Ratowali wygłodniałe bociany

W czwartek przed południem bielscy strażacy włączyli się w akcję ratowania pary bocianów, które pojawiły się w Międzyrzeczu w czwartek tydzień temu.

Stowarzyszenie Przyjaciół Międzyrzecza postanowiło pomóc wygłodniałym ptakom, które od kilku dni zmagały się z śnieżycami i silnym wiatrem. W pomoc ptakom włączyli się strażacy, wójt gminy, a także jedna z lokalnych firm, która zasponsorowała pokarm. Strażacy podjechali drabiną mechaniczną pod gniazdo bocianów, a następnie z kosza drabiny strażak wrzucił  do gniazda blisko 4 kg małych ryb oraz serc drobiowych wygłodniałym ptakom.

Zdjęcie: miedzyrzecze.org.pldodano: 2013-04-06 | autor: PSP Bielsko-Biała
 
 
Achim
A p.wójt też był na drabinie,kiedy zaczną działać w sprawie obniżenia diet radnych to ważniejsze niż bociany ,ale radni z MG są bardzo medialni jak to nie dotyczy ich kasy.
2013-04-14
 
Adam
Tam nie chodziło o karmienie ale szum koło tego była telewizja i fojt sołtyski radni robili zdjęcia wywiady czyli wiejski kabaret to całe dolne czyli mniej niż zero.
2013-04-09
1

   
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej. OK
Strona wygenerowana w 0.091 sek.